Mamo logo

Hakkımızda

Hakkımızda

Yolculuğumuza 1999 yılında inşaat sektörü ile başladık. Müşteri odaklı politikamız ile geçen süre boyunca yurtiçi ve yurt dışında kuyumculuk, gıda ve enerji sektörlerinde yerimizi sağlamlaştırarak adımızı altın harflerle kazıdık. Üstün kalite anlayışımız ve yenilenebilir enerji alanına yaptığımız büyük yatırımlarla 2022 yılında tüm sektörlerdeki grup şirketlerimizi Kainat Holding bünyesi altında bir araya getirdik.

Tüm operasyonlarımızda çevreye saygılı ve duyarlı davranmayı ilkemiz olarak benimseyip yatırımlarımızı da bu anlayışla gerçekleştiriyoruz.

İnşaat, kuyumculuk ve ticari alanlardaki faaliyetlerimiz devam etmekte olup küresel enerji sektöründe ülke olarak payımızı büyütebilmek için en çağdaş ve teknolojik imkanlardan faydalanıyoruz. Kalite ve tüketiciye yönelik sorumluluk bilinci ile rekabetçi dönüşümde söz hakkımızı her geçen gün artırıyoruz.

Uzun vadeli planlarımızın en yeni üyesi Hybrid Energy Station’ın (HES) 2023 yılı sonuna kadar 81 ilde şubeleşmesini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Güneş tarlaları, rüzgar tribünleri yatırımlarımız ve gelişen ülkemizle birlikte her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

HES, ürettiğimiz enerjiyi doğrudan son tüketici ile buluşturan bir yapı. Bu sayede iç piyasada dışa bağımlılık yerine iç büyüme politikamızı en doğru şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Ülke ekonomisine katkı sağlama isteğimizin sebebi tüm coğrafyamıza saygılı hizmet anlayışını ilkemiz haline getirmemizdendir. Geçmişte olduğu gibi bugün ve yarın da yeni yatırımlar, yeni başarılar en temel prensibimiz olacaktır.

Design
01

Vizyon

Ülkemizde yapılması gereken yeni enerji yatırımlarında yer alarak yenilenebilir enerji kullanımını yaygınlaştırıp temiz enerji kaynağını insan ile buluşturuyoruz .

Development
02

Misyon

Ülkemizdeki sürdürülebilir kalkınmanın öncelikle yerli ve temiz enerji kaynakları ile sağlanması gerektiğini düşünüyoruz. Bunun için dürüst, güvenilir, ilkeli ve yenilikçi bir kuruluş olarak varlığımızı uzun yıllar sürdürmeyi kendimize borç biliyoruz.

Tüm operasyonlarımızda çevreye saygılı ve duyarlı davranmayı ilkemiz olarak benimseyip yatırımlarımızı da bu anlayışla gerçekleştiriyoruz.

Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor